Security Advisories NL (1.0.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Updated
ht: A jou

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
