Security Advisories NL (1.0.0) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Severity
ku: دژواری

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Configure permissions
ku: ڕێکخستنی ڕێپێدانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
