Security Advisories NL (1.0.0) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Statistics
lt: Statistika

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Probability
lt: Tikimybė

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Cache settings
lt: Kešavimo nuostatos

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Products
lt: Prekės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Metric
lt: Metrinė

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Badge color
lt: Ženklelio spalva

en: Critical
lt: Kritinė

en: The language code.
lt: Kalbos kodas.
