Security Advisories NL (1.0.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: About
my: အကြောင်း
