Security Advisories NL (1.0.0) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Date format
pl: Format daty

en: Never
pl: Nigdy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Severity
pl: Priorytet

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Medium
pl: Średnie

en: Feed type
pl: Rodzaj kanału

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Sources
pl: Źródła

en: Source
pl: Źródło

en: Cache settings
pl: Ustawienia pamięci podręcznej

en: Configure permissions
pl: Konfiguracja uprawnień

en: Products
pl: Produkty

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 3 days
pl: 3 dni

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: 7 days
pl: 7 dni

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Queue
pl: Kolejka

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Per page
pl: Na stronę

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Badge color
pl: Kolor loga

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Update source
pl: Źródło aktualizacji

en: Queue settings
pl: Ustawienia kolejki

en: The language code.
pl: Kod języka.
