Security Advisories NL (1.0.0) - en to ru translation catalogue (68 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Refresh
ru: Обновить

en: Feed URL
ru: URL ленты

en: Updated
ru: Обновлено

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Statistics
ru: Статистика

en: Date format
ru: Формат даты

en: Never
ru: Никогда

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Severity
ru: Важность

en: Delete all
ru: Удалить все

en: 1 day
ru: 1 день

en: Medium
ru: Средний

en: Feed type
ru: Тип потока данных

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security
ru: Безопасность

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Probability
ru: Вероятность

en: Sources
ru: Источники

en: Source
ru: Источник

en: Cache settings
ru: Настройки кэша

en: Configure permissions
ru: Настройка прав доступа

en: Products
ru: Товары

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 4 hours
ru: 4 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 3 days
ru: 3 дня

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Published:
ru: Опубликован:

en: Metric
ru: Метрическая

en: 7 days
ru: 7 дней

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Queue
ru: Очередь

en: Per page
ru: По страницам

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Badge color
ru: Цвет значка

en: Critical
ru: Критический

en: 30 days
ru: 30 дней

en: Update source
ru: Источник обновлений

en: The language code.
ru: Код языка.

en: Remove duplicates
ru: Удалить дубликаты

en: Full Content
ru: Полное содержимое
