Security Advisories NL (1.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
