Security Advisories NL (1.0.0) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Refresh
sl: Osveži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Statistics
sl: Statistika

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: Severity
sl: Resnost

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Medium
sl: Srednja

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Sources
sl: Viri

en: Configure permissions
sl: Nastavi pravice

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
