Security Advisories NL (1.0.0) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: Medium
sq: Mesatar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Sources
sq: Burimet

en: Cache settings
sq: Rregullimet e cache

en: Configure permissions
sq: Konfiguro të drejtat

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Badge color
sq: Ngjyra e badge
