Security Advisories NL (1.0.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Date format
sr: Формат датума

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sources
sr: Извори

en: Unpublished
sr: Необјабљено
