Security Advisories NL (1.0.0) - en to sv translation catalogue (58 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Statistics
sv: Statistik

en: Date format
sv: Datumformat

en: Never
sv: Aldrig

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Severity
sv: Grad

en: Delete all
sv: Radera allt

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Medium
sv: Mellan

en: Feed type
sv: Typ av innehållsflöde

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Security
sv: Säkerhet

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Probability
sv: Sannolikhet

en: Sources
sv: Källor

en: Source
sv: Källa

en: Cache settings
sv: Inställningar för cache

en: Configure permissions
sv: Konfigurera behörigheter

en: Products
sv: Varor

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Metric
sv: Metriskt

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Queue
sv: Kö

en: More info
sv: Mer information

en: Per page
sv: Per sida

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Badge color
sv: Färg på märket

en: Critical
sv: Kritisk

en: Update source
sv: Källa för uppdatering

en: Queue settings
sv: Inställningar för kö

en: The language code.
sv: Språkkoden.
