Security Advisories NL (1.0.0) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Never
th: ไม่เคย

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Sources
th: แหล่ง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Cache settings
th: การตั้งค่าแคช

en: Configure permissions
th: กำหนดสิทธิ์ของผู้ใช้

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Critical
th: วิกฤติ
