Security Advisories NL (1.0.0) - en to vi translation catalogue (52 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: ID
vi: Mã

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Severity
vi: Mức độ

en: Delete all
vi: Xóa tất cả

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Medium
vi: Vừa

en: Feed type
vi: Loại nguồn tin

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Sources
vi: Nguồn

en: Source
vi: Nguồn

en: Cache settings
vi: Các thiết lập bộ đệm

en: Configure permissions
vi: Cấu hình quyền hạn

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 2 hours
vi: 2 giờ

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Update source
vi: Nguồn cập nhật

en: No summary available.
vi: Không có tóm tắt
