Security Analysis (3.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Module
sv: Modul

en: Enforce
sv: Upprätthålla

en: Security
sv: Säkerhet

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Select
sv: Välj

en: Add CAPTCHA administration links to forms
sv: Lägg till administrationslänkar för CAPTCHA till alla formulär

en: Log wrong responses
sv: Logga felaktiga svar

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
sv: Svaret du angav för CAPTCHA var inte rätt.

en: Origin
sv: Ursprung

en: Default CAPTCHA validation
sv: Förval bekräftelse av CAPTCHA

en: Policy
sv: Riktlinje

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
sv: Den här frågan testar om du är en mänsklig besökare och förhindrar automatiska spaminsändningar.
