Security Analysis (3.0.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Module
da: Modul

en: Security
da: Sikkerhed

en: Email subject
da: Email emne

en: Email body
da: Email indhold

en: Select
da: Vælg

en: Add CAPTCHA administration links to forms
da: Tilføj CAPTCHA-administrationslinks til formularer

en: Log wrong responses
da: Log forkerte svar

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
da: Det indtastede svar er ikke korrekt.

en: Enable statistics
da: Aktivér statistik

en: Default CAPTCHA validation
da: Standard CAPTCHA-validering

en: Policy
da: Betingelser

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
da: Dette spørgsmål afgør, om du er et menneske, for at forhindre automatisk indsendelse af spam.

en: CAPTCHA Settings
da: CAPTCHA

en: The default challenge for captcha.
da: Standard CAPTCHA-udfordring.

en: The default captcha description.
da: Standard CAPTCHA-beskrivelse.

en: CAPTCHA Persistence
da: Vedholdenhed

en: Password Policy settings
da: Indstillinger for Password Policy

en: Add captcha to all forms.
da: Tilføj CAPTCHA til alle formularer

en: The error message when a user has entered an incorrect CAPTCHA answer.
da: Fejlmeddelelsen når en bruger har indtastet et forkert svar.

en: IP addresses list
da: IP-adresser
