Security Analysis (3.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Module
gl: Módulo

en: Security
gl: Seguranza

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add CAPTCHA administration links to forms
gl: Engade ligazóns de administración de CAPTCHA aos formularios

en: Log wrong responses
gl: Rexistrar as respostas incorrectas

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
gl: A resposta introducida no CAPTCHA non foi correcta.

en: Default CAPTCHA validation
gl: Verificación CAPTCHA predeterminada
