Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: To
az: Kimə

en: Both
az: Hər ikisi

en: Query
az: Sorğu

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar
