Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Database
be: База дадзеных

en: To
be: Каму

en: API Key
be: Ключ API

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы
