Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Database
eu: Datu-base

en: To
eu: Nori

en: Both
eu: Biak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Query
eu: Kontsulta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak
