Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: File
he: קובץ

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: To
he: אל

en: Phone
he: טלפון

en: Both
he: שנייהם

en: Notifications
he: הודעות

en: Query
he: שאילתה

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Contact Us
he: יצירת קשר

en: Reporting
he: דיווח
