Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Subject
it: Oggetto

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Settings
it: Impostazioni

en: Email
it: E-mail

en: To
it: A

en: Phone
it: Telefono

en: Both
it: Entrambi

en: Notifications
it: Notifiche

en: About
it: Informazioni

en: Reports
it: Resoconti
