Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Subject
ja: 件名

en: File
ja: ファイル

en: Login
ja: ログイン

en: Search
ja: 検索

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Database
ja: データベース

en: To
ja: 宛先

en: Phone
ja: 電話番号

en: Both
ja: 両方

en: Notifications
ja: 通知

en: Query
ja: クエリー

en: About
ja: アバウト

en: Reports
ja: レポート

en: Customer ID
ja: 顧客ID
