Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Database
ro: Bază de date

en: To
ro: Către

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: Both
ro: Ambele

en: Notifications
ro: Notificări

en: Query
ro: Interogare

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Contact Us
ro: Contactați-ne
