Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Reports
am: ሪፖርቶች
