Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إرسال

en: Subject
ar: الموضوع

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: To
ar: إلى

en: Both
ar: جميعهم

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Query
ar: استفسار

en: About
ar: حول

en: Reports
ar: التقارير

en: Remove Account
ar: إزالة الحساب
