Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: To
ast: Pa
