Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: To
bg: До

en: Phone
bg: Телефон

en: Notifications
bg: Известия

en: Reports
bg: Доклади
