Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ
