Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Body
br: Korf

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
