Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Search
bs: Pretraga

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Query
bs: Upit
