Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: File
cy: Ffeil

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Search
cy: Chwilio

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: To
cy: I

en: Phone
cy: ffôn

en: Both
cy: Y ddau

en: Query
cy: Ymholiad

en: Reports
cy: Adroddiadau
