Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: File
da: Fil

en: Search
da: Søg

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: To
da: Til

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Both
da: Begge

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Query
da: Forespørgsel

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter

en: Customer ID
da: Kunde ID
