Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Submit
de: Absenden

en: Subject
de: Betreff

en: File
de: Datei

en: Login
de: Anmelden

en: Search
de: Suche

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Email
de: E-Mail

en: Database
de: Datenbank

en: To
de: An

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Both
de: Beide

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Query
de: Abfrage

en: View Details
de: Details anzeigen

en: About
de: Über

en: Reports
de: Berichte

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Notification Settings
de: Benachrichtigungseinstellungen

en: Contact Us
de: Kontaktieren Sie uns

en: Reporting
de: Berichte

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
de: cURL ist nicht aktiviert. Bitte aktivieren Sie cURL

en: Invalid credentials
de: Ungültige Anmeldeinformationen

en: Remove Account
de: Konto entfernen

en: Upgrade Plan
de: Upgrade-Plan
