Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: File
el: Αρχείο

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: To
el: Προς

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Both
el: Και τα δύο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Query
el: Ερώτημα

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
