Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: To
eo: Al

en: Reports
eo: Raportoj
