Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: File
et: Manus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Email
et: E-kiri

en: Database
et: Andmebaas

en: To
et: Kellele

en: Phone
et: Telefon

en: Both
et: Mõlemad

en: Notifications
et: Teated

en: Query
et: Päring

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid
