Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Search
gu: શોધ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Both
gu: બંને

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો
