Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: File
hr: Datoteka

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: To
hr: Za

en: Phone
hr: Telefon

en: Both
hr: Oba

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća
