Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: To
hy: Ում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
