Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Email
mn: Имэйл

en: Reports
mn: Тайлангууд
