Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Submit
ms: Serah

en: Subject
ms: Subjek

en: File
ms: Fail

en: Login
ms: Log masuk

en: Search
ms: Carian

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Email
ms: E-mel

en: To
ms: Kepada

en: Both
ms: Kedua-dua

en: About
ms: Perihal

en: Reports
ms: Laporan
