Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: To
nn: Til

en: Phone
nn: Telefon

en: Reports
nn: Rapportar
