Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: File
oc: Fichièr

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Database
oc: Basa de donadas

en: To
oc: A

en: Both
oc: Los dos

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Query
oc: Requèsta

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts
