Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Settings
os: Амонæнтæ
