Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
