Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Both
ps: دواړه

en: Query
ps: پوښتنه

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه
