Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Subject
pt: Assunto

en: File
pt: Ficheiro

en: Login
pt: Entrar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Database
pt: Base de dados

en: To
pt: Para

en: API Key
pt: Chave API

en: Phone
pt: Telefone

en: Both
pt: Ambos

en: Notifications
pt: Notificações

en: Query
pt: Consulta

en: View Details
pt: Ver detalhes

en: About
pt: Sobre

en: Reports
pt: Relatórios

en: Customer ID
pt: ID de Cliente

en: Contact Us
pt: Contacte-Nos
