Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila
