Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: File
tr: Dosya

en: Login
tr: Giriş

en: Search
tr: Ara

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Database
tr: Veritabanı

en: To
tr: Kime

en: Phone
tr: Telefon

en: Both
tr: İkisi de

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Query
tr: Sorgu

en: About
tr: Hakkında

en: Reports
tr: Raporlar

en: Notification Settings
tr: Bildirim Ayarları

en: Clear Reports
tr: Raporları Temizle
