Website Security - Secure Login / Network Security (3.0.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: File
ug: ھۆججەت

en: Login
ug: كىرىش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات
